H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE COLLECTION PREVIEW 2016


HELLO,LOVELY BLOG READERS!

Few weeks ago I had an opportunity to visit H&M showroom in Riga to see the newest Conscious Exclusive line by H&M. When I walked in I was very surprised because,no lie, I liked everything. Every piece was so unique, well made and beautiful. I had a camera with me so I took some photos to show you what I liked the best (yes, food too, was great :D ).

Dažas nedēļas atpakaļ man bija iespēja apmeklēt H&M "šovrūmu" Rīgā, lai apskatītu jaunāko H&M Conscious Exlusive kolekciju. Kad to ieraudzīju biju tiešām ļoti pārsteigta,jo man acumirklī iepatikās visa kolekcija. Katrs apģērba gabals un aksesuārs ir unikāls, kvalitatīvs un ļoti acij tīkams. Tā kā man līdzi bija kamera,iemūžināju arī savas mīļākās lietas no kolekcijas,lai padalītos arī ar Jums (jā,uzkodas arī bija lieliskas :D )


This collection was launched on the 7th April to coincide with the opening of the H&M-sponsored exhibition in Paris (Fashion Forward: 300 Years of Fashion at the Musee des Arts Decoratifs), the collection is inspired by the museum’s archive.

Šī kolekcija tika atklāta 7. aprīlī vienlaicīgi ar izstādi Fashion Forward - 300 years of fashion Musees des Arts Decoratifs. Kolekcija radīta iedvesmojoties no muzejā esošajiem arhīviem.


for example, this shirt is made inspiring from artists clothes.

piemērams,šis krekls radīts iedvesmojoties no mākslinieku apģērbiem.

This collection is eco-friendly. You can see embellishments which are made from recycled glass.
Also they used organic silk, recycled linen,hemp, Tencel® blends and  Denimite − a material made out of recycled worn-out denim.

Šī kolekcija ir arī videi draudzīga. Greznie rotājumi ir veidoti no pārstrādāta stikla.
Vēl kolekcijā tika izmantots arī organiskais zīds, pārstrādāts lins, kaņepes, Tencel auduma fragmenti un "denimite"- no pārstrādāta džinsu auduma izgatavot materiāls.This collection is already launched so go to your local H&M or online to check it out.

Tā kā šī kolekcija ir aplūkojama veikalos un tiešsaistē,noteikti iesaku to apskatīt.
What's your opinion?

Thanks for the comments. :)

@anetela