Diamond Hair styling iron | Irresistible me
Hello blog!

Vēlos Jūs iepazīstināt ar  Diamond Hair  matu taisnotāju no kompānijas Irresistible me. 

Šo taisnotāju lietoju,apmēram,2 nedēļas un esmu sajūsmā. Kāpēc? Lai uzzinātu,turpini lasīt rakstu. :)

I wanted to introduce you with Diamond Hair flat iron from Irresistible me.
This flat iron I use for about 2 weeks and I absolutely love it. Why? Just read this article and you will find out.

Sāksim ar to,ka šis taisnotājs ir iepakots lieliski! Melnā,matētā kastē,kurā to var ērti uzglabāt,neuztraucoties,ka mitrums,vai citi ārējie faktori  varētu to sabojāt.

This packaging is truly amazing. I'ts black,matte and very handy to keep this flat iron in. This packaging protects it from dusts, wet etc.Pirmie iespaidi:
 •  Mazliet mazāks nekā standarta matu taisnotāji
 • Sarkans (sievišķīgi :))
 • Viegls un ļoti parocīgs
 • Ļoti ātri uzkarst


First impressions:

 • A little bit smaller than standard flat irons
 • Red color (very girly :))
 • Light weight and very handy
 • Fast heat upŠīs ierīces ražotāji uzsver,ka taisnotājs pieder pie "gudrajām ierīcēm", jo tas automātiski pielāgojas strāvas spriegumam (Latvijā- 220V; ASV-110V),tas nozīmē,ka vari ar šo taisnotāju ceļot kur vēlies un tev nevajadzēs iegādāties strāvas pārveidotāju. Tomēr adapteris gan ir nepieciešams, lai taisnotāju vispār ieslēgtu. Tas man izmaksāja 2-3 Eur. (Depo darbinieki pat speciāli piemeklēja melnā krāsā,lai piestāv vadam,aww). Un vēl tas automātiski maina temperatūru( no F uz C ) atkarībā kurā pasaules malā tu atrodies.

In this flat iron description was said that it's  "smart iron" because it will automatically change the temperature display mode into Celsius or Fahrenheit,depending on the supplied voltage. That means you can take it anywhere you go. Also you don't need to buy power converter but you just need an adapter to turn flat iron on. It cost me 2-3 Eur. (guys from the store find for me black one to match the cord,aww,so,sweet)


Nevaru nepieminēt faktu,ka taisnotāja plātnes veidotas izmantojot īpašu dimantu un turmalīna (minerāls) tehnoloģiju. Tas nozīmē,ka taisnotājs uzkarst līdz vēlamajai temperatūrai ļoti īsā laika posmā un mani mati ir arī daudzas reizes gludāki.Matu taisnošas laikā,ierīce automātiski samazina temperatūru. Šī tehnoloģija samazina nepieciešamo laiku,lai atgūtu optimālo temperatūru,sanāk,ka taisnotājs nepārtraukti neuzkarst,bet gan saglabā vēlamo temperatūru.

Also it's worth mention that flat iron heat plates are made using tourmaline technology. Tourmaline is a semi-precious mineral and is potent natural source of ionic energy. So it means that tourmaline embadded in this flat iron exudes mass quantities of negative ions that seal the cuticle. Tourmaline also generates up to 6 times more negative ions upon heating than traditional ceramic irons.
Also this flat iron has turbo heat boosting which means that each time you pass your hair through the plates,the temperature goes a little bit down. This technology reduces time needed to return to the optimal temperature to almost zero.


Tā kā man ir sausi un nepaklausīgi mati,šis taisnotājs tiešām ir dimanta gabaliņš,jo iztaisnojot ar to matus, jūtos kā pēc frizieres apmeklējuma. Mati ir ļoti gludi un nav spuraini. Man arī ļoti patīk,ka taisnošanas plātnes ir mazākas nekā ierasts,tas palīdz daudz efektīvāk iztaisnot mazos matiņus pie pašām saknēm un arī matu galus.Mazliet vēlāk arī parādīšu Jums kā matu taisnotāju izmantoju ikdienā. :)

I naturally have dry and frizzy hair so this tool is one of the best straightener I ever used. It makes my hair so smooth and straight like I just came out from hair salon. My hair looks perfect.
Also I really love the fact that heat plate is a little bit smaller than usual, so you can straight your hair more accurate (you can access baby hair).
I will show you a little bit later how I use this flat iron.Ja aizmirsti izslēgt taisnotāju,tas izslēgsies automātiski. 
Taisnotājs neuzkarst.
Maksimālā temperatūra 230 grādiEkoloģisksNovērš matu spurošanos (pārbaudīts uz maniem matiem)LED displejs2,5m metri garš vadsVada savienojums ar taisnotāju kustās 360 grādu leņķīĻoti viegls un parocīgs.
Auto shut off
Cool tips
Max temperature 230C\450F
Eco friendly
Frizz free hair (I approve)
LED display
2,5m power cord
Cord spins 360 degrees
Light weight tool

Neaizmirsti iečekot arī citas lieliskās ierīces

Don't forget to check out their site to see other great hair tools


Don't be a a stranger:

ADD ME ON SNAPCHAT: etenanete

https://www.instagram.com/anetela/


What's your opinion?

 1. Irresistible Me makes some great products.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  ReplyDelete
 2. That worth trying ! *__* I'm using their Jade Brush now - pure love!
  KireiKana

  ReplyDelete
 3. Oh nice straigner!!
  xx

  Eli

  www.acurlystyle.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. This is so great,love their products :)

  http://shizasblog.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Amazing post!
  Would you like to follow each other on GFC?I already follow you :*
  http://majalivinglife.blogspot.com/

  ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela