Gift guide 2017

for sister, friend

Untitled #161Izveidoju šo kolāžu domājot par lietām kuras es vēlētos saņemt dāvanā un kuras nebūtu zemē izmesta nauda, bet gan tiešām patiktu un noderētu dāvanas saņēmējam.
Varbūt tava māsa jau sen sapņo par skaistu ceļojumkrūzi, vai jaunu plānotāju. Jauns telefona maciņš, vai krūzīte vienmēr noder.
Ja vēlies mazliet investēt, tad rokas pulkstenis, kvalitatīvs džemperis vai smaržas būs lieliska izvēle.
Neaizmirsti arī par kādu apēdamu dāvaniņu, es būtu sajūsmā par piparkūkām, šokolādi, tēju, riekstiem utt.

***

I created this collage thinking about all the thing I want to receive as gifts. I though about useful things which your friend or sister will love and use.
Maybe your sister wants new travel mug or new cute planner. Also new phone case and mug always will be great idea.
If you want to invest a little bit, great options are wrist watch, nice sweater or new perfume.
Don't forget about food, personally, I love to receive food as a gift. Ginger breads, chocolate, tea and nuts are my fav.

for mom
Untitled #162
Es domāju,ka mammām noteikti nevajag dāvināt virtuvē noderīgās lietas ( ja vien viņa pati to nelūdz, vai arī ir ēst gatavošanas fane, jo tā jau īsti ir dāvana ne viņai,bet visai ģimenei. Mammu iepriecinātu kaut kas personisks un no sirds, arī pašgatavots un pārdomāts. Piemēram, ģimenes fotogrāfiju albums, kalendārs.
Noteikti ērts halāts, vai silta mīksta sega zem kuras saritinātie pie TV.
Sievišķīgi un kvalitatīvi aksesuāri- lakats, cimdi, cepure, kosmētika. Labāk mazāk,bet kvalitatīvas lietas, mamma to noteikti novērtēs.

***

Don't buy things for kitchen and cleaning etc (except your mum loves cooking or cleaning) otherwise it's not a gift for her but for all family.
I think mum would be happy about handmade things which are made with love or also about family photo album, cards or calendar. 
Of course, comfy robe, blanket.
Feminine things- good quality jewelry, scarf, makeup. 
Better less and with good quality, your mum will appreciate it.

for dad/ boyfriend

Untitled #163
Ak, manuprāt, vīriešiem dāvanas izdomāt ir visgrūtāk.
Es domāju,ka viņiem jādāvina lietas par kuru vajadzību paši neaizdomāsies, piemēram, zinās, ka nepieciešami cimdi, zeķes vai jauna cepure, bet aiz nepatikas pret veikaliem, slinkuma un nezināšanas, tiem ies ar līkumu.
Katram vīrietim noderēs jā,jā, zeķes, kvalitatīvs lietussargs, ja viņš iet uz sporta zāli tad jauna sporta soma un ūdens pudele. Vai piemēram, jauns darba portfelis. Arī sen jau zini kādas vīriešu smaržas Tev patīk, Ziemassvētki ir lielisks iemesls lai tās uzdāvinātu.

***

Eh, I think it's a hardest thing in the world to buy gifts for men.
I think they need to buy something about what they won't think about it, but they need it. I mean, he knows, he need gloves, scarf or new socks but he won't go to the shop because he hates them, he don't know what suits the best or he is too lazy for shopping.
Every man needs socks, good quality umbrella. if he goes to the gym than new gym bag and water bottle.
 You know what men perfume you like, Christmas is a great reason to finally buy it.


my wishlist


Untitled #160
Šis ir vairāk kā reminderis priekš sevis ko tad es īsti vēlos, bet ja nu Ziemassvētku vecītis lasa šo bloga ierakstu...man patīk šīs lietas! :D
Ļoti vēlos iegādāties sarkanu rokassomu, bet pagaidām savējo vēl neesmu atradusi, vēl vēlos nomainīt savas esošās redzei paredzētās brilles uz citām.
Vēl ļoti vēlētos instagram trendīgo milzumlielo segu, apsveru domu pasūtīt dziju internetā un uzadīt pati, will see.

***

This is more like a reminder for myself but Santa, if you read this.. I really love all of these stuffs! :D
I'm searching my perfect red bag, still searching.
Also I want new prescription glasses.
And I want this huge trendy blanket, I think I will order yarn and knit it by myself, will see.Noteikti padalies ar idejām par savām Ziemassvētku idejām komentāros :)

Share your ideas about Christmas gifts :)

What's your opinion?

Thanks for the comments. :)

@anetela