Floral dress


(dress- Sheinside; shoes- H&M, bag and jacket - thrifted)

hello, blog!

sēžu un domāju pastāstīt kas jauns manā dzīvē, bet viss izkritis no prāta. Hmm...rakstīšu visu kas ienāk prātā  par pēdējā laikā piedzīvotajiem mirkļiem, kad jutos tiešām no sirds priecīga.

- kad ar draugu aizbraucām uz Ainavu krauju ( Cēsu pusē) un izstaigājos pa mežu, saelpojos svaigu gaisu, 10x iesaucos - "skaties, kā tas koks aug un tās lapas, ou, paskaties kādas kāpnes" utt.

- kad ar akvareļiem uzzīmēju Cēsu pilsētas skatu. Pats zīmējums man ne īpaši patika, bet tā radīšas process atsauca atmiņā laikus, kad zīmēju katru dienu.

- kad ejot gulēt ar atvērtu logu varēja dzirdēt kā līst lietus, tā skaņa, tik nomierinoša. Vispār jau 101 reizi esmu stāstījusi, cik ļoti man patīk lietus.

- kad aizgāju uz humpalām un atradu reālu pērli. Zābakus kas izskatās kā dīvānauduma (raibi un krāsaini), mans 41.izm,  jauni un woahh, tik superīgi!

- kad Mella paņēma mutē savu pelīti un skraidīja pa māju bļaustīdamās, man tas liekas nu tik smieklīgi. Liekas ko viņa domā, mamma, es noķēru peli, aaa, es noķēru peli.

- kad iztīrīju māju, tā sajūta, ka viss ir tīrs ļoti nomierina. Prieks atrasties tīrā un sakārtotā vidē

- kad ar draugu bijām restorānā un es ēdu vienkārši lielisku ēdienu. Sēdi, ēd, baudi un priecājies vienlaikus apbrīnojot, nu, kā kaut ko tādu var pagatavot...

***

I thought I would write smth about what's happening in my life now but I forgot everything I wanted to say. Hmm. let's write first things which comes up in my mind - when I truly felt very happy.

- when with my boyfriend we went to Ainavu krauja (near to Cesis) and toke a walk into the wood, I was so excited I talked too much about - ou, that tree grows like that? or ou, look at those stairs etc.

- when I painted my city, I didn't liked the result anyway but I really enjoyed the whole process. It reminded me those days when I painted and drew everyday.

- when I went to sleep with open window and heard rain, it was so calming. As you may know, I adore rain.

- when I went to the thrift shop and found perfect boots (sofa fabric style, very colorful), it was my size, woaah, they are perfect!

 - when my cat Mella took her mice and ran away meowing loudly. I think this is so hilarious.

- when I tidied my apartment and everything was so clean, it's so calming.

- when with my boyfriend we went to the restaurant and had heavenly meal. I always think how  anybody can cook so well...What's your opinion?

 1. You glasses are so fun and different. Have a great week.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  ReplyDelete
 2. You look beautiful with the dress,
  Such a chic glasses, love it!


  xx
  Amira
  www.amirahayupratiwi.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Cute! Nice combination of floral and denim jacket.

  ReplyDelete
 4. This is the simplest outfit I have ever seen from you dear.

  ReplyDelete
 5. I like the innocent look brought by this outfit.

  ReplyDelete
 6. Thanks for sharing your thoughts. You look beautiful!

  ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela