Beautiful things happen when you distance yourself from negativityHI,FRIENDS!

Šo rītu iesāku īgnā garastāvoklī,jo visas brīvdienas biju noslinkojusi un rezultātā iekrājās daudz neizdarītu darbu. Mazliet garastāvokli uzlaboja saulainas un patīkami siltais laiks, arī iespēja uzvilkt visu ziemu skapī glabātās kurpes garastāvokli uzlaboja. Ak,sievietes un viņu vājības :D Dienas otrajā pusē gleznoju un vēl kā punkts uz i, aizgāju paskriet. 
Ar šo visu vēlējos pateikt to,ka viss ir atkarīgs no tā kā tu sevi noskaņo. Ja sāc dienu ar domu,ka nekas neizdosies,ka esmu dusmīga uz visas pasaules un viss iet šķērsām,visticamāk tā arī notiks. Es ticu domu spēkam un to,ka pozitīva domāšana ietekmē cilvēka noskaņojumu. Šī diena ir lielisks piemērs,ka viss pašam cilvēkam ir galvā,ka varbūt apkārtējie nemaz nav vainīgi.
Ja domāsi pozitīvi un katrā neveiksmē atradīsi kaut ko pozitīvu nemaz nepamanot,pasaule mainīsies tavā acu priekšā :)

This morning I woke up angry and disappointed with myself. All the free days I was procrastinating so badly, I did almost nothing. In result I have a lot of stuffs which are undone. Luckily the weather outside was very sunny and warm,it cheered me up a little bit. Also finally, I had a chance to wear my new shoes which I kept in closet all winter. Eh, girls weaknesses.  At the afternoon I painted with oil colors and went for a run.
With all this random story how I spent my day, I wanted to say that everything depends on your way of thinking. If you start your day in the bad mood,with negative thoughts than probably everything will go wrong. I believe in positive thinking, that it affects your mood. My day is great example that my thinking affects my mood.
If you will think positive and in all the bad things you will see something positive than you will notice a difference in your  inner world.
What's your opinion?

 1. Cool casual look! I love it ❤️, the glasses are a cute!
  xxx
  www.travelera.es

  ReplyDelete
 2. Ta jau tas i..galvenais atrast savu pozitivisma "enkuru" un tas vienmer palidz :) diena sodien prieceja..bet par pastaigam runajot.. nakts ir vel skaistaka ipasi ar tadu ekstru ka siltu " staigajamu" laiku :)

  ReplyDelete
 3. Great post and outfit
  tweetykel.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. You look fantastic! I absolutely love that top. The print is fantastic.
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela