Matching top and shorts | Sheinside

sunglasses- Bornprettystore(I'm wearing: shorts and top - SHEINSIDE ; shoes- Topshop; sunglasses- Bornprettystore; )HELLO,IT'S ME!

Tik sen neesmu vienkārši apsēdusies ar kafijas krūzi rokās un rakstījusi bloga postu. Šī vasara ir kārtīgs notikumu virpulis,kad daudzas lietas bija jānoliek mazliet maliņā,lai vispār nepazustu dzīvē. Tāpēc arī bloga ieraksti bija diezgan reti, bet beidzot man ir brīvs brītiņš,lai parunātos ar Tevi.
Vakar vakarā atgriezos no maza roadtripa,kura laikā ar draugiem izbraukāju visu Lietuvu. Tas bija tik fantastiski,noteikti varu teikt,ka iemīlējos Viļņā no pirmā acu skatiena. Tapšanas stadijā ir ieraksts par to kā mums veicās,neveicās un paveicās.

Šoreiz vēlējos jums parādīt šo topa un šortu komplektu no Sheinside . Es nemelotu,ja teiktu,ka iepriekšējo nedēļu šajā apģērbā dzīvoju visu nedēļu. Tas ir tik ērts un izskatās stilīgi. Liels pluss ir tāds,ka nav jādomā par apģērba saskaņošanu,kas man ļoti noderēja ceļojumā pa Lietuvu. 
Audums ir neburzīgs un nav caurspīdīgs. Es pasūtīju izmēru L (large),jo ķīniešu online veikalu apģērbi bieži vien neatbilst izmēriem,tomēr šis bija izņēmums. Šorti man ir mazliet par lielu,tā kā,ja nēsā 38.izm apģērbus,droši vari pasūtīt M izmēru.

Ja vēlies apskatīt šo mājaslapu,clicko šeit- Sheinside


It's been a while since I just sat down with a cup of coffee and wrote a blogpost. For me this Summer is like a huge ocean wave when some of the things I needed to put a way for a while just because I didn't had  enough time.That's why this blog was updated rarely. Finally, I have some spare time to chat with you folks.
Yesterday I came home from the road trip in which me and my friends drove all around  the biggest cities in Lithuania. It was magnificent and I can say for sure, that I fell in love with Vilnius,this city is amazing! I definitely will make a post about our trip.

This time I wanted to show you  2 piece set with shorts and top from Sheinside . I won't lie, last week I lived in this 2 piece set, it's so cute and comfy. Also it's very versatile and I don't need to think how to style it. It was my most worn item during the trip to Lithuania. The fabric don't crease easily and also it isn't see through. I ordered size L (large) because sometimes online shops sizes are incorrect but this time was exception. Those shorts are little too big for me. So,if you have 38.size (10) you can definitely order size M and it will fit perfectly.

Check out this site to see their cool clothes Sheinside


Don't be a stranger:


https://www.instagram.com/anetela/

What's your opinion?

 1. Cool shorts and top:) You look fabulous:)
  kisses

  ReplyDelete
 2. Love the outfit, love the shoes! Simply loved it!

  Kisses
  http://loverofthings27.blogspot.pt/

  ReplyDelete
 3. wow! these patterns and cut look fantastic!

  KireiKana

  ReplyDelete
 4. I like this ensemble! This is so cute!

  ReplyDelete
 5. El look al completo me tiene enamorada. Esas gafas son super estilosas!!!

  New Post!!! Ayudame pinchando en una de las palabras rojas del post porfi!!! Feliz semana!!!!!!
  NOE CARO
  

  ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela