Daniel Wellington: Classic Melrose watch


Hello blog readers!

Daži no Jums noteikti ir pamanījuši manu mīlestību pret rose gold rotaslietām un aksesuāriem. Ar lielu sajūsmu vēlos Tevi iepazīstināt ar Daniel Wellington Classic Melrose pulksteni rose gold krāsā.


Maybe some of you noticed that I'm a huge fan of rose gold jewelry and accessories. With great joy I wanted to introduce you with Daniel Wellington Classic Melrose watch in rose gold color. Šis pulksteņa modelis iekaroja manas simpātijas ar smalko un unikālo dizainu, kā arī ar melnās krāsas displeju. Jau paredzu,ka šis rokas pulkstenis kļūs par neatņemamu manas ikdienas sastāvdaļu, jo man ir ieradums kontrolēt laiku un ne vienmēr pa rokai ir telefons. Šis pulkstenis man būs smalks atgādinājums par to kāds ir pareizs laiks.


This particular model caught my eye with unique design and black coloured dial. I already predict that this wrist watch will be my most worn item because I have habit to always check what time is it and sometimes I don't have my smart phone with me. This watch will be precious and chic time reminder.Man sirdij tuvs ir minimālisms un tāpēc nevaru vien beigt sajūsmināties par tā eleganto minimālisma stilā ieturēto dizainu. Šis pulksteņa modelis piestāv jebkuram apģērba komplektam. Sākot no darba stila apģērba līdz kokteiļkleitiņai piektdienas vakarā.


Minimalism style is very close to my heart so I'm in love with this watch minimalistic design. This wrist watch model suits to every outfit starting from office clothes till cocktail dress at the Friday night.Man ir labas ziņas! Ar šo atlaižu kodu ANETE Tu vari iegādāties šo pulksteni ar 15% atlaidi.

Also, I have a good news for you. With this code ANETE you can purchase any watch with 15% off. How cool is that?

id:image001.png@01D29347.95E7C040

Don't be a stranger:What's your opinion?

Thanks for the comments. :)

@anetela