January favorites 2018

Neskatoties uz to, ka ārā ir ziema mans visbiežāk izmantotais nagu lakas tonis ir šis vasarīgi rozīgais. Nezinu kāpēc, bet man tik ļoti patīk šī krāsa. Vēl liels pluss- nagu laka tik ātri nenolūp un turās gandrīz nedēļu. Saņēmu arī jautājumus par to vai man nav gelish nagu laka, laikam tiešām izskatās labi. :D

Even it's Winter outside, my most worn nailpolish in January is this "summery" shade. I don't know why but I love this pink polish, also it's quite long lasting, stays on my nails for almost a week! Also I got questions do I have gel nails and actually they look good.

Šī lūpu eļļa ir must-have aukstajai ziemas sezonai, jo bagātīgi mitrina lūpas un piešķir lūpām vieglu spīdumu. Šo turu savā rokassomiņā un izmantoju katru dienu. Vēl liels pluss, šim produktam nav aromāta.

this lip oil is essential in cold weather because it moisturizes and gives nice shine to my lips. My go-to lip product. Also I like that this lip oil has no scent.


Parasti neesmu rožu aromāta fane, drīzāk izvairos no šādiem produktiem,bet šis man ļoti iepatikās. Eļļu uzklāju dušā uz mitras ādas un pēc tam ar dvieli noslauku. Pēc dušas vēl ilgi smaržoju pēc šīs eļļas. Šis produkts ir mans favorīts,jo ļoti patīk tā svaigā sajūta kad to esmu uzklājusi.

I'm not a fan of rose scent, I think I never had smth with rose scent but somehow this product got my love. I apply it after I shower on wet skin. After shower I smell divine. I think this is my favorite product because I love that feeling after shower, I smell amazing and feel fresh.

Šis produkts ir manos favorītos ērtā iepakojuma dēļ un lieliskā aromāta dēļ (man ļoti patīk greipfrūta aromāts). Šo uzklāju vairākas reizes dienā pēc trauku mazgāšanas, pēc roku mazgāšanas utt. Pamatā šis ir domāts kā roku losjons, bet es to mēdzu izmantot arī visam ķermenim. Tam ir viegla konsistence, tas nav sviestains un nepadara ādu taukainu.

This product has very handy packaging, I use it multiple times during the day after I wash dishes, wash my hands etc. I'm huge fan of grapefruit scent so obviously I love this product. It's hand lotion but sometimes I use it for my body too.
Šīs smaržas mani pārsteidza, jo neticēju, ka būs tik noturīgas un patīkamas. Smaržas pasūtīju no Avon kataloga ar domu, ka tās būs kā backup variants manām dārgākajām smaržām,lai tās tik ātri neizlietojas. Mani piesaistīja koncepcija ka šie 2 aromāti ir jāsajauc kopā, man ļoti patīk lillā aromāts, dzeltenais ne tik ļoti, bet kopā tie smaržo lieliski. Esmu saņēmusi arī vairākus komplimentus par šīm smaržām un vairums neticēja, ka tās ir no AVON. 

I was very surprised about this scent. I didn't believed that this parfume will smell so good and will be long lasting. I ordered them from Avon because I didn't wanted to use my more expensive perfumes everyday. I really love the concept about this product. Basically you need to mix these 2 bottles together. I really love purple one and not that much the yellow one but together they smell so good. Also I got compliments about how good I smell and some of them didn't even believe that this is Avon product.


What's your opinion?

  1. you had some great favorite for January.

    http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

    ReplyDelete
  2. Curious about the shower oil..Nice January collections.

    ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela