Products I use from Himalaya Herbals
Hello, blog readers!

Šoreiz vēlējos padalīties ar zīmola Himalaya herbals produktiem. Ar tiem pazīstama esmu jau sen, it īpaši esmu iemīļojusi Himalaya herbals sejas  mazgāšanas želejas, roku krēmus un zobu pastas. 
Visi produkti ir brīvi no parabēniem un citām ķimikālijām kā arī hipoalerģiski.

In this post I wanted to share with you Himalaya herbals products. I know this brand for a while and I used a lot of Himalaya Herbals products. My favorites are face washes, hand creams and toothpastes. Also all of their products are free from fluoride, SLS, gluten and carrageenan.

NOURISHING SKIN CREAM 

Šo krēmu var lietot gan ķermenim, gan sejai. Tas ir bagātīgs, ļoti mitrinošs ar vieglu ķiršu aromātu. Krēmu lietoju pēc dušas vai peldes, jo man ļoti patīk tūlītējais mitrinošais efekts - āda kļūst gluda un ļoti mīksta. 

This cream is made for face and body. It's rich, non greasy, with light cherry scent. I use this skin cream after shower or bathe, because I love instant moisturizing effect - skin feels so soft and moisturized. 


HIMALAYA BOTANIQUE WHITENING TOOTHPASTE

Šī zobu pasta sola baltinošu efektu ( tā kā lietoju to tikai nepilnu nedēļu, vēl nevaru apstiprināt vai noliegt šo efektu). Tai ir patīkama piparmētru garša un smarža. Zobu pasta nesatur glutēnu, fluorīdu, SLS, carrageenan. Pēc zobu pastas lietošanas nav nepieciešams lietot mutes skalojamo līdzekli, jo elpa ir ļoti svaiga.

This toothpaste has whitening effect ( I can't tell the results because I only use it for 1 week). Also it has lovely peppermint scent and taste. It's free from fluoride, SLS, gluten and carrageenan. After using this toothpaste you don't need a mouth wash because it gives very fresh breath.

 AYURVEDIC DENTAL CREAM

Uz šo zobupastu lieku lielas cerības, jo aprakstā minēts, ka tā ir speciāli veidota, lai samazinātu smaganu pietūkumu un asiņošanu kā arī zobu bojāšanos. Man asiņo smaganas un ļoti ceru, ka šī zobu pasta šo problēmu varēs samazināt. 

I'm really looking forward to use this products because it's specially made to help maintain healthy gums, reduces gum bleeding ( I'm suffering from it and I really hope it will help) and provides fresh breath.


PURIFYING NEEM MASK

Šo attīrošo nīma masku lietoju jau ļot sen. Man ļoti patīk tās attīrošās īpašības it īpaši kad uz sejas ir uzmetusies kāda pumpa, šī maska mazina tās apsārtumu un dažreiz pat izsausē to.  Sejas maska palīdz regulēt tauku dziedzeru darbību tāpēc īpaši piemērota taukainai sejas ādai. Tā kā man ir kombinētais sejas ādas tips, to uzklāju T zonā. 

This purifying neem mask I use for years. I really love this masks deep cleansing effect. It perfect for oily skin, as I have combined skin, I use this mask on my T zone.


 FACE WASH

Manuprāt, šis ir must-have produkts, kuram jābūt katras meitenes kosmētikas kolekcijā. Šīs želejas ir lieliski piemērotas sejas mazgāšanai no rīta un kosmētikas noņemšanai vakarā. Oranžā ir poru savelkošā sejas želeja ar mandarīniem (mana favorīte). Tā ne tikai palīdz nostiprināt un savilkt poras, bet piešķir sejai matētu efektu. Nīma sejas mazgāšanas gēls attīra ādu no netīrumiem un liekās taukainības.

Honestly, I think these products are musth have for every girl. These face washes are suitable for daily use - in the mornings and evenings to take off your makeup.
Orange one is with tangerine and is with pore tightening effect. Green one is perfect for normal to oily skin. It cleans your face from oils and dirt.

Vai Tu lieto kādu no Himalaya Herbals produktiem?
Do you use Himalaya Herbals products?
What's your opinion?

 1. Everything looks so wonderful, especially that face wash! What fabulous products :)
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. I have never heard of this brand before. Thank for sharing it. I’m going to have to check it out. Have a great week.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home

  ReplyDelete
 3. I've never used himalayan products before but, I'm certainly considering it now. Thanks to your blog!

  ReplyDelete
 4. I've heard so much about this brand but haven't tried yet and now I might consider. Thanks for sharing!

  ReplyDelete
 5. From its brand name sounds like organic and organic are pretty safe and effective. Thanks!

  ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela