Essence Spring collection 2019
Hi, blog readers!

LV_Kādu laiciņu iepriekš saņēmu pāris jaunus produktus no Essence. Esmu tos kārtīgi iztestējusi un šoreiz padalīšos ar saviem iespaidiem par tiem.

ENG_Few weeks ago I received some products for testing. Finally, I tried them out and I can share my thoughts with you.


G'DAY SYDNEY METALLIC EYESHADOW PALETTE 01

LV_Šī acu ēnu palete mani patiešām patīkami pārsteidza ar pigmentētajiem toņiem un krāsu variācijām. Toņi ir patiešām sulīgi un viegli uzklājami.
Es priekšroku dodu zemes toņiem - brūniem, zaļiem un rūsganiem. Varat minēt, ka vislabāk no paletes man patika tieši brūnie toņi. 
Acu ēnas nav ilgnoturīgas, bet turās godam. Noteikti iesaku šo paleti, ja esi neitrālu toņu cienītāja un nevēlies pārmaksāt par kosmētiku.

ENG_This eyeshadow palette surprised me, don't get me wrong, in a good way. The shades are very pigmented, rich and easy to work with. 
As you may know, I prefer warm shades - browns, greens and rusty. So it's obviously that I fell in love with brown shades from this palette.
Shades aren't long-lasting but stays on for almost all day. I recommend this palette if you like neutral shades and you also don't want to overpay for cosmetic.


INSTA PERFECT LIQUID HIGHLIGHTER - 
GOLD ADDICTION

LV_Šis izgaismotājs ir perfekti piemērots vasaras sezonai, kad saulīte uzspīd biežāk, lai akcentētu sejas kontūras. Man ļoti patīk šķidrā konsistence, jo produktu var viegli "iesmērēt" ādā atstājot dabisku izskatu. To var piejaukt klāt arī tonālajam krēmam vai dienas krēmam, lai piešķirtu sejas ādai mirdzumu. Iepakojums ir tik mazs un parocīgs, ka to var droši ņemt līdzi ceļojumos vai rokassomiņā.

ENG_This highlighter is perfect for Summer when sun is out to accent your face. I really love that liquid consistency because it's so easy to apply and it looks natural and not "caky". You can add a few drops to your foundation or day cream for additional glow to your face.


HELLO NEW YORK HOLOGRAPHIC EYESHADOW PALETTE 03

LV_Šī palete līdzīgi kā iepriekšējā pārsteidza mani ar pigmentētajiem toņiem. Tā  ir pretstats silto toņu G'DAY SYDNEY  paletei un piedāvā 9 vēsus toņus. Godīgi sakot, tie man ir neierasti, jo ikdienā lietoju tikai siltos toņus. Ļāvos eksperimentiem un man ļoti iepatikās lillā un gaišie toņi. 
Palete būs piemērota meitenēm ar zilām, zilpelēkām un arī zaļām acīm. 

ENG_This eyeshadow palette similar as previous one surprised me with pigmented shades. It has 9 beautiful cold shades which for me is something unusual because I prefer warm shades. So I experimented and fell in love with that deep purple and light shades. These shadows will compliment blue or green eyes.What's your opinion?

  1. Ooh these look really pretty! The pigmentation is impressive. Essence has a lot of really stellar products.
    the-creationofbeauty.blogspot.com

    ReplyDelete
  2. Beautiful eyeshadow palettes.

    http://www.amysfashionblog.com/blog-home

    ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela