Bright colours in Winter.


hello, blog.

Parasti ziemai izvēlos ļoti neitrālas krāsas mēteļus. Galvenokārt, lai tos ir viegli pieskaņot citiem apģērbiem un aksesuāriem. Šoreiz gan šo ziemas sezonu iesākšu ar spilgti dzeltenu mēteli. Kā teica draugs, būšu mazs cālītis :D. 
Mēteli iegādājos Melnajā piektdienā, kad mans galvenais mērķis bija atrast dzeltenu džemperi. Izstaigājusi visus veikalus neatradu nevienu džemperi kas man iepatiktos, ar pēdējo cerību iegāju veikalā Mango. Tur dzeltenu džemperi neatradu, bet gan šo mēteli. Tā bija mīlestība no pirmā mirkļa!   
Mētelis ir silts, garš, ar tekstūru un pats galvenais - ļoti silts. To valkājot pārņem sajūta, ka līdzi esmu paņēmusi siltu sedziņu.
Tā kā mētelis ir spilgts un pamanāms, izvēlējos pārējo apģērbu ieturēt melnos toņos.


In Winter season I always choose very neutral coats to match my other clothes and accessories. This season is an exception, I fell in love and bought bright yellow coat. My boyfriend said that I look like a chick :D. 
I got this coat on Black Friday when my aim was to find yellow jumper. Unfortunately, I didn't find one and decided to look through my last store. I went to Mango and found this gorgeous yellow coat. It was love from the first sight. It's long, warm and with texture. Wearing this coat feels like I'm wrapped in my soft blanket.
As this coat is so bright, I decided to keep rest of the clothes in black colour.

(coat- Mango; boots- Danija; bag - MK; gloves - Reserved; hat - H&M; scarf- Zara)

What's your opinion?

 1. Such a fun and cheery coat.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  ReplyDelete
 2. THE YELLOW COAT IS SO LOVELY AND THE BACKGROUND IS NICE
  new post
  https://www.melodyjacob.com/2018/11/claudia-jessys-wedding-ohia-family.html

  ReplyDelete
 3. That coat is amazing - and such a fun way to incorporate colour into this time of year.
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela