How to style this season must have - Poncho


hello, blog!

Noteikti esi pamanījusi, ka šī rudens viens no trendiem ir pončo. Šis apģērba gabals bieži vien tiek uzskatīts par nestilīgu un sliktas gaumes pazīmi. Jā, piekrītu, ir tiešām "tizli" pončo, tos var arī sakombinēt diezgan šausmīgos "outfitos", bet ir arī izņēmumi. Šosezon esmu redzējusi patiesi gaumīgus un skaistus pončo, ka man arī tādu sagribējās. 
Šo pončo iegādājos pagājušo gadu "humpalās" par nieka 3 eur ar domu, ka aukstos ziemas vakaros ar to apsegšos sēžot pie datora. 


Tā kā pončo ir rūtains, izvēlējos to saskaņot ar vienkāršiem melniem džinsiem, un bītleni ar augstu kaklu. Visas dienas garumā jutos kā paņēmusi līdzi savu sedziņu, varu ietīties un sildīties. Ko gan vēl var vēlēties drēgnā rudens dienā. :)


Maybe you have noticed that this season one of the hottest trends is poncho. This clothing piece is in love or hate situation. Some people love to wear poncho and some of them not. I agree, there is really ugly ponchos and some of them are quit cute. 
In this fall I saw a lot of people styling very trendy ponchos and really wanted to wear it too.
This particular one I bought last season in thrift shop for only 3 euros. I thought I will use it in cold winter days to keep me warm when I work with my computer.


In this outfit I paired poncho with basics - black jeans, turtleneck, boots and hat. I felt very comfortable in this outfit just like I had my blanket with me everywhere.


(poncho - thrifted, jeans - Zara, jumper- Zapping, hat- H&M, bag- Fiorelli, glasses - Newchic, gloves - Sidonas, boots- membershop.lv)


What's your opinion?

Thanks for the comments. :)

@anetela