ARTDECO new collection - Flirt with the Mediterranean Life reviewhello, blog!

Kaut arī ārā vēl putina sniegs un varu tikai sapņot par siltāku laiku, Artdeco ir nācis klajā ar jaunu pavasara kolekciju - Flirt with the Mediterranean Life. Tā radīta iedvesmojoties no Vidusjūras un terrazzo akmeņiem. Šoreiz dalīšos pirmajos iespaidos par 3 kolekcijas produktiem.

Winter is still with us and I can just dream about warm days but in spite of that, Artdeco came out with new Spring collection calleFlirt with the Mediterranean Life. It was made inspiring from theeMediterranean Sea and terrezzo rocks.  This time i will share with you my thoughts about 3 products 
from this collection.


NO COLOR SETTING POWDER - bezkrāsains pūderis

Lielisks! Tā sastāvā ir arī mirdzošas daļinas kas sejai piešķir papildus starojumu. Šo pūderi lietoju katru dienu, lai novērstu T- zonas spīdēšanu. Man ļoti patīk, ka tas "neputekļojas" un ir ērti lietojams. Protams, lieki piebilst, ka iepakojums ir ļoti kvalitatīvs un elegants.

Perfect! It consists shimmers which makes my skin glow even more. I use it everyday to keep my T-zone matt. Of course, the packaging is great and well made.


BROW DUO POWDER & LINER (shade ebony) - Uzacu zīmulis-ēnas (tonī ebony)

Man ir dabiski melnas uzacis un lai mazinātu to kontrastu ar blondajiem matiem, es izvēlos uzacu zīmuļus un ēnas kas ir šokolādes brūni. Vienmēr esmu bijusi skeptiski noskaņota pret zīmuļiem, jo tie, manuprāt, uzacis padarīja smagnējas un mākslīgas. Šis zīmulis mani patīkami pārsteidza, jo tas ir šaurs tātad viegli un precīzi pielietojams. Zīmulis ir divpusējs un otrā galā ir aplikators ar ēnām, lai piepildītu uzacis. Man ļoti patīk šis produkts, jo ietaupa laiku un ir kompakts.

My eyebrows are naturally pitch black and to decrease contrast between my hair and them, I always choose brown eyebrow products. Also before I tried this one, I was very sceptical about eyebrow pencils. I thought they make my eyebrows fake and too dark. This one works for me, it has very tiny pencil part so I can fill in my eyebrows very carefully and also it has sponge applicator to finish my eyebrows. 

PERFECT COLOR LIPSTICK (watermelon pink) - lūpukrāsa

Šoreiz sanācis tā, ka man ļoti patīk visi kolekcijas produkti. Ar Artdeco lūpukrāsām jau esmu Tevi iepazīstinājusi. Kā minēju iepriekš man ļoti patīk to iepakojums. Par pašu lūpukrāsu runājot, esmu priecīga, ka izvēlējos tieši šo oranžīgo toni kas lieliski piestāv manām zaļajām acīm. Lūpukrāsa ir krēmīga, vidēji noturīga (kafijas paauzi diemžēl nepārdzīvos), tonis perfekti piemērots pavasarim.

In this time I truly love all the products including this lipstick. Talking about this lipstick, I'm really happy that I choose orange one it compliments my green eyes. This lipstick is very creamy but not long lasting, won't surrvive after coffee brake.

What's your opinion?

 1. Everything looks really wonderful. Especially that brow duo. What a handy product to have on hand!
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. I never tried the brand before, but everything looks amazing!

  THE PINK ELEPHANT SHOE

  ReplyDelete
 3. That lipstick is such a pretty.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  ReplyDelete
 4. The packaging are so chic ♥
  I'm so interested with the powder,
  great photos and review!

  xx
  Amira
  www.amirahayupratiwi.blogspot.com

  ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela