Ready for Spring


(Blouse- Sheinside; coat- COS, faux fur scarf- New look, bag- Reserved, skirt- Zara, gloves - Reserved)

h i, b l o g!

LV_Parasti visneplānotākās fotosesijas sanāk tās labākās, arī šoreiz. No rīta pamodos un domāju saule pašlaik ir tik reta parādība, ka jāizmanto iespēja nofotografēt savu outfitu. Man bija iesnas un domāju nekas labs nesanāks, jo seja ir aizpampusi,bet es maldījos. Saule fotogrāfijām piešķīra saules zaķus un  fotosesija kopumā sanāca ļoti laba. 
Mākslīgā kažokādas apkakle ir mans pēdējā laika labākais pirkums, jo to New look mājaslapā nomedīju par nieka 4eur!!! Man vispār ir liels prieks, ka lēnām varu sākt izmantot arī kaut ko citu no sava skapja nevis tikai 6 džemperus, kuri jau sen ir morāli apnikuši. 

ENG_When you spontaneously take a photos they always look good and this time wasn't an exception. Woke up little bit ill looking not so good but I had to take a chance when sun is out and everything looks so beautiful. In February sunny day is real treasure. So I dressed up and oh, photos came very beautiful! Very happy with the result.
This faux fur collar is the best purchase in this year. I bought it from New look for only 4 euros, what a bargain!!! I'm very happy that weather gets better and I'm able to wear not only jumpers which I start to hate but also my cute blouses and tops.What's your opinion?

Thanks for the comments. :)

@anetela