Freezing.

 Vēl joprojām mūs nepamet aukstums un tas jau mani pamazām sāk nomākt. Vispār ja godīgi, neesmu ziemas fane. Nav man pretenziju ne pret sniegu, ne aukstumu (kurš nepārsniedz -10 grādus), bet tomēr kaut kas man šajā gadalaikā nepatīk. Pat nevaru tā īsti paskaidrot. Mana sirds pieder rudenim- tas ir mans mīļākais gadalaiks.  Tā kā līdz rudenim vēl patālu, mans prāts ilgojas pēc pavasara. Nesen kaut kur dzirdēju frāzi, ka mode beidzas -15 grādos. Taisnība vien ir. No rīta atverot skapi, gribas izvilkt visbiezāko džemperi, vilnas zeķes un vēl šalli. Kāda tur vēl runa par modi? :) Galvenais, lai būtu silti. Un šajos mirkļos es ar nožēlu palūkojos uz savām skaistajām blūzēm, svārkiem un domās noglabāju tos dziļi, dziļi savā skapī. Žēl, ļoti ceru,ka aukstais laiks atkāpsies, lai varētu nomest kādu kārtiņu apģērba un, protams, to iemūžināt fotogrāfijās priekš bloga. :)

Yes, still we have super-cold weather. I'm slowly starting to get a little bit mad. Honestly, I'm not really into Winter. No offense. I like snow, cold,too but not more -10 C degrees. I juts can't explain, I don't like winter, I don't know why. My fav season is Fall. But since Fall is too far, my mind thinks about Spring. Recently I heard someone saying that fashion ends when outside is -15C degrees. It's true. At the morning when I open my closet,  the only  things I see are cozy jumpers, wool socks and huge scarves. I can't even think about how to look stylish. Most important, is to keep my body warm. And than I look through all my cute blouses, skirts and in my thoughts I keep them deep into my closet. I hope so badly, that this "wintery" weather will go away, so I could wear my lovely clothes and ,of course, take a photos for my blog. :)


What's your opinion?

 1. Ah pilnībā piekrītu par to laiku! ļoti, ļoti nepatīk šitais aukstums! :(

  callmemaddie.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Wow, there is so much snow where you are! You are wearing the perfect winter outfit for it too! :)

  Ashley @
  http://bronsonbloopers.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Ļoti skaists mētelītis! :)
  Ar to aukstumu tā jau vien ir. Ja man nav nekur jāiet, tad es esmu sajūsmā. :D Bet man prieks, ka par spīti šim aukstumam Tu vēl uzņem bildes blogam. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Paldies.
   Jā, tā ir ar to briesmīgo aukstumu, ka izej ārā un seja ir apsalusi...

   Delete
 4. beautiful!
  xx
  http://creepers-and-cats.blogspot.pt/

  ReplyDelete
 5. lovely photos :)
  chocolatefashioncoffee.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. You look so cute in the snow! yeah, sure! I'm following :)

  ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela