Essence The little Xmas factory& Catrice Victorian poetry collections review.


Hello,folks!

Tuvojoties Ziemassvētku laikam vēlējos ar Jums dalīties savos pirmajos iespaidos, izmēģinot Ziemassvētku Essences kosmētikas kolekciju un Catrice "Victorian poetry" dekoratīvās kosmētikas kolekciju.

Christmas is right around the corner and before it comes I wanted to share with you my first impressions about Essence The little Xmas factory& Catrice Victorian poetry collections.


Essence "The little X-mas factory" acu ēnu palete "north pole express delivery".

Ļoti skaists un patīkams iepakojums,ar ērtu spogulīti. Acu ēnu toņi arī acij tīkamā formā. Visi toņi ir ar perlamutra spīdumu un atgādina eglītes rotājumus- bumbiņas.Diemžēl iepakojums šeit ir vislabākais, toņi ir diezgan nepigmentēti. Vēlējos parādīt arī kā tie izskatās uz ādas,bet paši gaišākie toņi vienkārši nebija redzami fotogrāfijā. No šīs paletes man vislabāk patīk tumši zaļais tonis,kas piestāv manai zaļajai acu krāsai.

Essence "The little Xmas factory" lūpu laka "all I want for Christmas is you".

Šī lūpu laka man ļoti patīk. Tai ir saldena garša un tā piedod lūpām dzīvīgi iesārtu toni. Nesausē lūpas un ātri nožūst. Vienīgais,manuprāt,lūpu lakas iepakojums varēja būt praktiskāks.

The little Xmas factory nagu uzlīmes "santa's back in town".

Oh,izskatās superīgi, nevaru vien sagaidīt,kad tos uzlīmēšu uz nagiem! :)
***

Essence "The little X-mas factory" eyeshadow palette "north pole express delivery".

Gorgeous packaging, with handy mirror inside. Also eye shadows are shimmery,looks lovely,like a Christmas ornaments. Unfortunately they aren't very pigmented. I wanted to take a photos with swatches, but lighter shades weren't visible in the photos. From this palette my favorite shade is emerald green because it compliments my green eye color.

Essence "The little Xmas factory" lip tint "all I want for Christmas is you".

I really love this lip tint. It has sweet taste and it gives to my lips nice  sheer red shade. It doesn't make lips dry. Also I think that packaging could be more handy.

The little Xmas factory nail stickers "santa's back in town".

Ohh,looks fantastic! Can't wait to try them out! :)


Essence "The little Xmas factory" 2in1 konsīleris"elf approved"

Parasti lietoju šķidras konsistences konsīlerus un šis krēmveida bija kas jauns manam kosmētikas kolekcijas saturam. Lai to uzklātu,es konsīleri mazliet "pasildu" ar fēnu,jo savādāk to ir pagrūtāk "ieblendot", lai izskatās dabiski.  Piemērots lietošanai ikdienā,nēsāt līdzi savā somiņā,lai nepieciešamības gadījumā aizklātu kādu sejas ādas nepilnību. Tumšos lokus zem acīm tas gan nepazudina.  

Essence "The little Xmas factory" 2in1 concealer "elf approved"

I use only liquid concealers and this creamy one was new to my makeup collection. To apply  on my face I "warm up" it with blow dryer because it's thick and hard to apply on. This concealer is great option to keep it in your bag so you can apply it on your face during the day. But dark circles this product can't hide.


Catrice "Victorian poetry" acu ēnu palete NostalCHIC

Ahh,cik skaists un elegants iepakojums! Tikpat ļoti sajūsminos arī par toņiem,kas ir ļoti pigmentēti,zīdainas konsistences un Ziemassvētku/Jaunā gada ballītēm piemēroti.  Mans favorīts ir gaiši lillā tonis.

Catrice "Victorian poetry" eyeshadow palette NostalCHIC

Ahh,this packaging is amazing! Also I'm satisfied with all the shades too because they're quite pigmented, silky consistency. Perfect for Christmas/New Year's eve parties. My favorite is that light purple shade.


Catrice "Victorian poetry"  izgaismojoši olīši "Queen Victoria Is Amused"

Skaists iepakojums, mazliet salds aromāts. Olīši ir vairāku krāsu un tie palīdz iegūt dabiskāku efektu uzklājot uz sejas ādas. Nekas pārsteidzošs,labs ikdienas izgaismotājs,bet lielas simpātijas šis produkts neguva.

Catrice "Victorian poetry" lūpu krāsa "berry british"

Ļoti skaists,matēts ogu sarkans tonis. Lūpukrāsas konsistence ir krēmīga un tā nesausina lūpas. Varbūt man kā neprofesionālei ir mazliet grūti precīzi uzklāt lūpukrāsu,jo tā ir diezgan plata. Lai augšlūpai uzklātu lūpukrāsu, izmantoju lūpu otiņu. 

***
Catrice "Victorian poetry" highlighting pebbles "Queen Victoria Is Amused"

Gorgeous packaging, this product has sweet scent.. These pebbles are various shades and it gives more natural finish. Overall,nothing special,another highlighting product. 

Catrice "Victorian poetry" lipstick "berry british"

Very beautiful,matte berry red shade. Lipstick's consistency is creamy and doesn't dry your lips out.
For me it's a little bit tricky to apply because lipstick is very wide. So,to apply it on my upper lip, I use lip brush.

Kopumā no visiem produktiem mani favorīti ir Essence lūpu laka, Catrice acu ēnu palete un lūpukrāsa. :)

In conclusion I can say that my favorite products are Essence lip tint, Catrice eyeshadow palette and lipstick. :)

Don't be a stranger:

ADD ME ON SNAPCHAT: etenanete

https://www.instagram.com/anetela/


What's your opinion?

 1. Amazing beauty products:)
  Have a lovely day ❤❤❤
  kisses

  http://irreplaceable-fashion.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Great makeup products.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela