Pretty Vulgar cosmetic collection review (first impressions)hello, folks!

LV
Kādu laiciņu atpakaļ man bija lieliska iespēja iepazīt iepriekš nezināmu kosmētikas zīmolu - PRETTY VULGAR! Pirmie iespaidi bija ļoti pozitīvi. Tik skaisti un pārdomāti iepakojumi, ar savu stāstu. Piemēram, putniņš vienmēr būs ārpus būra (skropstu tušai), nevis būra iekšpusē tādējādi simbolizējot brīvību. Šī kosmētikas līnija jau ir pieejama DOUGLAS veikalos, šeit vari iepazīties ar produktiem tuvāk un to cenām.  
Šajā bloga ierakstā sīkāk dalīšos ar saviem pirmajiem iespaidiem par kosmētikas produktiem.

ENG
Few weeks ago I had a great opportunity to introduce myself with new brand called - PRETTY VULGAR! My first impressions were very positive. All the collection is so beautiful, well made and with unique details like they have a bird always outside the cage and it symbolizes freedom. You can purchase this collection in DOUGLAS stores, here you can introduce yourself with collections and prices. 
In this blogpost I will share my first impressions about this makeup collection.


Pretty Vulgar highlighter
(shimmering swan)

Pirmkārt, atkārtošos, lielisks iepakojums, kvalitatīvs un estētisks. Pats izgaismotājs ir ļoti pigmentēts tāpēc nepieciešams vien neliels tā daudzums, lai radītu skaistu mirdzumu. Konsistence ir pūderveida, bet produkts neputekļojas gaisā.
Šis ir kļuvis par manu go-to produktu un to lietoju katru dienu. 

I will mention it multiple times - the packaging is heavenly and very well made. This highlighter is very pigmented so I just need a very small amount of product to get the look. Consistency is powdery which I really like it. 
This right now is my go-to product, I use it every day since I got it.


Pretty Vulgar The feathers mascara


Iepakojums vienkārši woah (jā, to es teikšu par katru produktu :D )! Lieliska tuša, neķepina skropstas, piešķirot tām apjomu. Dienas beigās arī nesadrūp un nepaliek uz ādas. Tonis nav gluži ogļmelns, bet mazliet brūns. Man tas ļoti patīk, jo skropstas izskatās dabiskākas.

Yes, this packaging also is gorgeous! Product also is gorgeous, easy to apply, gives nice volume. Also the shade isn't pitch black, it's more like brown/black and it gives natural look, I love it.

Pretty Vulgar Pretty birdie eyeshadow palette

Šī mani interesēja visvairāk no visiem produktiem. Tā nelika vilties, toņi ir lie-lis-ki! Tiešām pirmkārt ļoti skaisti, otrkārt, ļoti pigmentēti, treškārt, ilgnoturīgi. Esmu iecienījusi abus horizontāli novietotos toņus, tie izceļ manas zaļās acis. Kopumā varu teikt ka šī palete ir savas cenas vērta, acu ēnas pēc pāris stundām nenoslīd no acu plakstiņa un nenoslāņojas. 
Vienīgais mazais mīnuss ir paletes uzbūve, tā ir mazliet nepraktiska, piemēram, ceļojumiem, jo veidota dekoratīva un liela. Bet vismaz spogulis ir liels un kvalitatīvs, tas glābj situāciju. :)

I was very excited to try out this eyeshadow palette. Yes, it's great like really great. All the shades are very pigmented, beautiful and long lasting. My favourites are horizontal warm shades, they really compliments my green eyes. 
Overall, I can say that this product is worth the price. Also I love the big mirror.


Pretty Vulgar lipstick

Jā, skaists iepakojums, tiešām. Tonis ir ļoti sulīgi ogu sārts un perfekti piemērots vasarai. Lūpukrāsas konsistence ir krēmīga, bez spīdumiem un nesausina lūpas. 

What a surprise, beautiful packaging! This shade is very bright berry red, perfect for Summer season. The consistency of this lipstick is creamy, without any shimmer, good thing - doesn't dry out lips.

(šeit toņi no kreisās izgaismotājs, lūpukrāsa un acu ēnas)
(swatches, starting with highlight, lipstick and eyeshadows)

 

What's your opinion?

 1. Love the packaging on the lipstick

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  ReplyDelete
 2. I think the packaging is absolutely stunning. I've heard a bit about this brand and wondered about it!
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. nice shades
  This is a Very lovely lipstick
  Thank you for sharing this beautiful post
  NEW POST
  https://www.melodyjacob.com/2018/07/the-thou-shalt-trilogy-new-bestselling.html

  ReplyDelete
 4. Oohhh. I've never heard of Pretty Vulgar before. But, I'd definitely check this out! Thanks to your review.

  ReplyDelete
 5. Something new..I'm curious about this product, we'll check on it. Thanks!

  ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela