Honest REVIEW : Dresses from Sheinside

dress- Sheinside

hello, blog!

Šajā bloga ierakstā vēlējos pastāstīt par divām kleitām, kuras saņēmu no Sheinside. Godīgs viedoklis par kvalitātes un cenas attiecību un vai ir vērts no šī saita kaut ko iegādāties.  

In this blogpost I wanted to share honest opinion about dresses from Sheinside.


Šo kleitu pasūtīju lielāku, lai tiešām tā 100% derētu. Diemžēl izmērs atbilda aprakstam un kleita man ir mazliet par lielu. Man ļoti patīk izgriezums aizmugures daļā un žaketes veida priekšpuse. Vienīgais mīnuss ir pogas, tās nav īpaši kvalitatīvas. Domāju pogas pāršūt. Kopumā kleita atbilst cenai, bet esmu mazliet vīlusies. No Sheinside droši var sūtīt apģērbus savā izmērā.

I ordered this dress size bigger because I wanted to make it sure it fits me. Unfortunately dress came true to size and is a little bit loose. I still love the front and back details. Only thing I don't like is cheap buttons, maybe I will change them, will see. To sum up, dress is true to price. Also order your actual size not bigger one like I did.

Black dress - Sheinside

Otrā kleita ir vienkārša melna, bez oderes un dekoratīvām detaļām uz piedurknēm un kleitas apakšdaļā. Šī kleita man ļoti patīk. Esmu 177cm gara un tā nav par īsu, tā ir klasiska un tāpēc piemērota gan ikdienai, gan arī svētku reizēm. Aizdare ir rāvējslēdzēja. Materiāls ir mazliet sintētisks, bet tas pat ir pluss, jo kleita tik ātri nesaburzās. Šo noteikti ieteiktu iegādāties. 
Kleitu mājaslapā vairs neatradu, bet linkā ir norādītas līdzīgas. Cena ja nemaldos bija aptuveni 15-18 eur. 

Second dress is simple black, without lining, with decorative details. I really love this dress. I'm 177cm tall and it's not to short for me. It's also very classy and suits for many occasions - work or event. The material is a little bit synthetic but it's a good thing, you don't need to iron this dress. I recommend this dress if you're searching classy black dress. 


What's your opinion?

 1. I must say they look beautiful!
  xx from Bavaria/Germany, Rena
  www.dressedwithsoul.com

  ReplyDelete
 2. That red dress looks amazing on you.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  ReplyDelete
 3. Great, thanks for the tips! Both of them look awesome ;)
  xx

  Eli

  www.curly-style.com

  ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela