My favorite coatHELLO, BLOG READERS!

Ziema man nepatīk un viens no šiem iemesliem ir ierobežotais skapja saturs. Pašreiz varu uzvilkt tikai kādus 20% no saviem apģērbiem, jo pārējos salstu nost. Neesmu no tām, kurām patīk saģērbties kā sīpoliņam kārtu kārtās. Visbiežāk izvēlos siltu vilnas džemperi ar augsto apkakli, jo bail apsaldēt kaklu. Man šķiet šāda veida džemperi man ir kādi 8 (!!!). 
Esmu arī "pufīgo" vējjaku nīdēja, šausmīgi nepatīk, varbūt esmu redzējusi pāris un arī tikai dizaineru radītus  pufīgo vējjaku modeļus kas man patiktu. Tāpēc vienmēr izvēlos mēteļus ( atzīšos ir man arī vien vējjaka, kura izskatās pēc guļammaisa un to velku kad eju uz mežu utt.). Šosezon iegādājos COS zīmola mēteli. Vispār esmu liela COS apģērbu fane, man patīk zīmola minimālisms un kvalitāte. Man šķiet, šo mēteli nēsāšu vismaz 3 sezonas. Tas ir perfekts- silts (80% vilna), lielisks modelis, krāsa un, protams, acīmredzama kvalitāte. 
Šoreiz mēteli saskaņoju vienkārši un ikdienišķi. Tā saģērbusies staigāju gandrīz katru dienu. Šalli aizņēmos no drauga, jo tā ir liela un silta, kā sega, kurā ietīties. 


I really don't like Winter and one of the reason is that small amount of clothes you can wear. For now, I live in turtlenecks to keep my neck warm because I'm afraid to get sick. I think I have them in 8 different colors (!!!). Also I don't like to layer my clothes I better wear one very warm wool sweater.
I'm not really into puffer coats and jackets, maybe some designer one's are ok, but they're too expensive. So I always choose to wear coats. In this season I purchased coat from COS. I'm huge fan of this brand, I love their minimalistic style and high-quality.  I think I will wear this coat for the next 3 seasons. It's perfect. The style - colour, it's from 80% wool, I absolutely love it! This outfit is my everyday look, it's simple but very comfy. 
COAT- COS; SCARF- ZARA; BERET AND JEANS- H&M; BOOTS- DANIJA; SOCKS- HAPPY SOCKS; 
BAG- MANGO; WATCH- PAUL MCNEAL


What's your opinion?

 1. You look so beautiful! I just love those wintery accessories. They look fab!
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. That's a very nice coat! And you look really cute!
  xx

  Eli

  www.curly-style.com

  ReplyDelete
 3. The coat is really nice and your socks are so cute.

  Deedee
  https://madeupgirl-madeupgirl.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. I can totally see why its your favorite.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home

  ReplyDelete
 5. Awesome post !! I am a regular reader of your blog. I really wanna appreciate the hard work you do… thanks a lot!

  ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela