Summer in city

(all thrifted look, sneakers - Četras zoles, sunnies - H&M, watch - Daniel Wellington)

hello, blog.

LV_Šis ir mans vasaras "go-to" outfits. Viegli lina šorti, ērti apavi un saīsināts vienkrāsas topiņš. Starpcitu, ilgi meklēju salmu somu, jo visas likās ļoti pārcenotas. Šo atradu humpalās par 2,30 eur (Lindex ražojums), nu, vai nav lieliski! :) Vienmēr esmu skeptiska pret sezonas trendiem un rūpīgi apsveru vai man konkrētā lieta patīk un nepērku to bara ietekmē. Vai arī otrs variants, ja trends tiešām patīk, piemēram, kā šajā gadījumā salmu somas, vispirms ieskatos humpalās, ebay un tikai tad veikalos. Bieži vien lieta ir pārcenota tikai tāpēc, ka pašlaik ir ļoti modē.
Vispār pēdējā laikā esmu novērojusi, ka ģērbjos daudz vienkrāsaināk un izvēlos daudz kvalitatīvākas un ilgtspējīgākas lietas. Laikam tas nāk ar vecumu. :)) Man lielāku prieku sagādā kvalitatīvas lietas iegāde, nevis vairāku un fast fashion tipa drēbju nopirkšana. Ar laiku vēlētos pāriet uz kapsulas garderobi, kurā man ir maz, bet visas mīļas un kvalitatīvas lietas. Diemžēl man ļooooti patīk iepirkties humpalās, kur drēbes maksā pāris eiro (un vēl kvalitatīvu zīmolu), ka tas būs pagrūti (bet es tiešām centīšos). 

P. S. Šis outfits pierāda, ka var nokomplektēt garderobi nepārmaksājot. Tops no New look un lina šorti no F&F (laikam Tesco) bija jauni ar visām cenu zīmēm, katrs maksāja zem 5 eur, ja pieskaita somu par 2,30 eur un apavus 17 eur kopā sanāk 29-30 eur.

ENG_This is my Summer "go-to" outfit. Light linen shorts, comfy sneakers and crop top. By the way, I wanted a straw bag for a while but all the ones seemed too expensive because are trendy right now. I found this one at my local thrift shop (brand - Lindex) for 2,30 eur, what a bargain! :) I'm always sceptical about trends because all the things are overpriced because it's trend. If I really love that trendy piece I always look first at my local thrift shops, ebay and only then at stores. 
Lately, I noticed that I choose my clothes more in basic colors than before and also I love to purchase more sustainable and high-quality things. I think I'm getting old :)) I cheer my self up more when I buy high-quality thing not some fast fashion clothes. My goal is to have one capsule wardrobe with all the things I love. Unfortunately, I really enjoy thrifting and I always find good quality pieces for just a few euros, it will be hard to create one, but I promise, I will try.


What's your opinion?

 1. I definitely see why this is a go-to look for you! Those shorts are super cute!
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. so so so beautiful photo!!! i like it very much!!
  your hair is very good!
  best remy hair luxhairshop homecoming
  Love your blog, thank you for sharing, I am very interested.
  (๑′ᴗ‵๑)I Lᵒᵛᵉᵧₒᵤ❤

  ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela