The tongue like a sharp knife... Kills without drawing blood. BuddhaSveiciens omulīgajā sestdienas vakarā. Šīs pēdejās dienas bija gan aizņemtas, gan arī savā ziņā, aizraujošas. Tā kā tuvojas Ziemassvētki esmu jau paspējusi izdekorēt visu māju, vienīgais,kas vēl pietrūkst ir Ziemassvētku eglīte. Vēl man ir jāpiedalās vēstures olimpiādē, kurai nesanāk tā īpaši pamācīties (ak, nabaga vēstures skolotāja :D )
Vakar man negaidīti piedāvāja kļūt par modeli fotoprojektam, man bija jāiejūtas patriotiskā tēlā. Tā bija jauna un lieliska pieredze. Es tiešām izbaudīju fotografēšanās procesu. :)

Šīs bildes tika uzņemtas kādas pāris nedēļas atpakaļ. Tagad jau pie mums ir atnācis sniedziņš. Tā kā izaudiet pēdējās vēlā rudens bildes :)


Hello, on lovely Saturday evening. These few past days were busy and exciting for me.  Christmas is coming so I decorate all my house. Also that means a lot of school tests and home-works. Also I need to participate to histories competition (I need to practise a lot, actually it didn't works very well :p).
Yesterday I was asked to participate in photosession. So today I did it, I was really excited and I really enjoyed it :)

These pictures were taken few weeks ago. Now we have snow in Latvia. So enjoy last pictures from late Fall time. :)

What's your opinion?

 1. good luck with your tests!
  I am absolutely in love with your bag
  it has the cutest prints

  <3
  The Sweetest Escape 
  Christmas Giveaway $40 Romwe Voucher

  ReplyDelete
 2. I like that sparkling sweater.

  http://www.fashiondenis.com/

  ReplyDelete
 3. Stunning outfit. You have a new follower here.

  fashion-sage.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Lovely look,love the bag!
  Mind to follow each other? Let me know dear..

  http://tasiawijayanti.blogspot.com/
  xx

  ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela