About my hair (requested)

Sveiki, dārgie bloga lasītāji! Pirms pievēršos šī raksta tēmai, vēlējos atvainoties par neblogošanu. Tā nu ir sanācis, ka nedraudzējos ar elektroniskajām ierīcēm. Mans dators atkal atteicās darboties un tāpēc man nebija iespēja tikt pie interneta.
Bet pa šo laiku, esmu uzņēmusi pietiekamu daudzumu dažāda veida fotogrāfiju (no ballītēm, iz dzīves utt) un noteikti apsolos tās arī publicēt. :)

Hello, my lovely blog readers! Before I start to write this article, I wanted to apologize about not-posting. I'm not very friendly with electronics. So again, my computer died and I wasn't able to get access to the Internet. But now, I'm back. I have tonnes of photos which I wanted to show you, so stay tuned for new posts. :)


Tātad kāds bloga lasītājs man lūdza pastāstīt kā es ieguvu sev ombre  matus. Sākumā es vēlējos parādīt kādi man mati izskatās lokaini un taisni. Tā kā man ir nepaklausīgi mati, tos pilnībā iztaisnot ir īsts izaicinājums. 
Vasarā mani mati ir gaišāki, bet ziemā, kā jau vairums cilvēkiem, tie paliek tumšāki. Pirms dažām nedēļām es izdomāju "nēsāt matus" ar celiņu pa vidu. Tā mazliet pamainot savu kopēju izskatu.

Some of my blog readers asked me, how I bleached my hair ends. Firstly I wanted to write about my hair and show you how they look straight and curly. 
So naturally, my hair are very disobedient, so that's almost impossible to get them straight,
In Summer my hair gets lighter but in winter,darker.
Few weeks ago I tried to wore my hair middle parted. I wanted to change something in my look and I really like it.

 Šādi mani mati izskatās pēc ruļļu ielikšanas.
My hair after I curled them

Šādi mani mati izskatās iztaisnoti. 
Me with straight hair
Matu galus balināju mājas apstākļos, Es vispār frizieri apmeklēju diez gan reti.
Tātad balināšanas procesā izmantoju balināšanas pulveri un 9% oksidētāju (vai kā to īsti sauca), kurš aktivē balinātāju. Turēju matos, apmēram, 30 min un tad skaloju laukā. Pēc tam, lai matu gali neizskatītos nespodri un nedzīvi, es liku matu barojošo masku un eļļu. Diez gan primitīvs apraksts, bet tas bija viss ko darīju :D

So I bleached my hair ends at the home. I go to hairdresser very rarely.
So to bleach my hair ends, I use bleacher and oxidant (I hope I wrote it correctly). I held it in my hair about 30min and than washed out. After that I put in my hair a mask and oil treatment because I didn't want that my hair looks dull or unhealthy. Very primitive explanation, but that was all I did. :D

What's your opinion?

 1. liels paldies tev par šo rakstu! prieks ka mani uzklausīji :))

  ReplyDelete
 2. Interesants raksts!
  Man visvairāk patīk, kā tev izskatās mati pēc ruļļiem :)

  ReplyDelete
 3. This is really interesting, You're a very skilled blogger. I've joined your feed
  and look forward to seeking more of your excellent post.

  Also, I've shared your site in my social networks!

  Have a look at my webpage: radiosender

  ReplyDelete
 4. Your hair is so beautiful !

  kiss kiss from Switzerland :*

  ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela