My favorite drugstore red lipsticksHi,blog!

Šoreiz vēlējos padalīties ar savām mīļākajām sarkanajām lūpukrāsām. 

△△△
This time I wanted to share with you my favorite drugstore red lipsticks.


Catrice velvet matt lip cream (redvolution)

Šis lūpu krēms ir personīgi mans favorīts. Tas ir maigas,krēmīgas konsistences. Viegli uzklājams, ar saldenu aromātu. Noturība mani arī apmierina,atkārtoti jāuzklāj pēc 3-4h.Pats galvenais kas man šajā produktā patīk ir tas,ka tas nesausina lūpas.Noteikti iesaku šo produktu,ja Tev ir grūtības uzklāt lūpukrāsu precīzi,jo aplikators ir ļoti parocīgs.
Pirms lūpu krēma uzklāšanas es lūpas iezīmēju ar essence lūpu zīmuli (tieši tā kā attēlā).


Honestly, I think this is my favorite lip product.It's soft,creamy consistency. Easy to apply and with sweet scent. It's also quit longlasting, I need to re-aply it after 3-4 hours.The most important thing which I like in this product is that it doesn't dry out lips.I definitely recommend this product if you have problems to apply perfectly red lipstick because aplicator is very handy.
Before this lip cream, I contour my lips with essence lip pencil ( like in the photo).

(source)


AVON extra lasting lipstick (fiery red)
AVON matt lipstick (red supreme)

  Esmu patīkami pārsteigta par matētās lūpukrāsas kvalitāti. Tā nesausina lūpas un ir noturīga. Tonis arī ļoti bagātīgs. Šo lūpukrāsu arī esmu iemīļojusi.

 I'm quite surprised 9in a good way) about this matt lipstick's quality. It's so good, again, doesn't dry out lips and is long lasting. Also the shade is rich and on lips looks fantastic. This lipstick is one of my favorites.


Catrice matt  lip artist (fashion reditorial)

Arī šī lūpukrāsa ir viegli uzklājama pateicoties tās formai. Ražotājs sola 6h noturību, varu teikt,ka tas atbilst patiesībai,noturība tiešām ir apsveicama. Man ļoti patīk piesātinātais ogu tonis.

Also this lipstick is easy to apply because of it's shape. It reminds me of crayon.In description they say that this lipstick lasts till 6h. Honestly, I can say that's true. This product really stays on the lips. Also compliment for the rich berry shade,it looks thrilling.


Catrice lip stick (berry british) (par lūpukrāsu lasi rakstu šeit/ read a review about this lipstick here )Akurātam meikapam neaizmirsti "aizkonsīlēt" vietas,kur sarkanā lūpukrāsa nav uzklājusies perfekti.Es izmantoju parastu konsīlerim paredzētu otiņu un rimmel "wake me up" konsīleri.

For the perfect red lip look don't forget to conceal all the imperfection around lips.Personally, I use basic concealer brush and rimmel "wake me up" concealer.

  • Lai lūpukrāsa nenonāktu uz taviem zobiem pēc uzklāšanas nosusini lūpas salvetē un izdari tā kā attēlā (es ceru,ka saprati :D)/ To make sure that your lipstick won't go on your teeth,repeat move like in the photo below (haha :D )

(source)
  • Ja vēlies sarkano lūpukrāsu padarīt matētu izmanto pūderi/ If you want to make your creamy red lipstick matt, use powder for your lips.
  • Kā noteikt sev vispiemērotāko sarkano toni lasi šeit/ How to find your perfect red lipstick? Read here


Don't be a stranger:

What's your opinion?

Thanks for the comments. :)

@anetela