Keep your lips moisturized in Winter
Pirms pāris nedēļām apmeklēju Baltic Beauty izstādi un nespēju pretoties vilinājumam iegādāties Blistex lūpu balzāmus. Iepriekš biju dzirdējusi pozitīvas atsauksmes un mani mocīja ziņkāre kādi tad šie lūpu balzāmi ir.
Iegādājos 3 un akcijas laikā saņēmu 4 par brīvu. Izstādē bija īpaša cena- katrs par 1,99 Eiro, tā kā noteikti šo uzskatu par lielisku pirkumu.

Few weeks ago I attended Baltic Beauty and discovered Blistex lip products. 
I have heard before great reviews so I was excited to finally try them out. I bought 3 lip balms and got 4th for free, great deal!

Tātad, iepazīsimies ar produktiem tuvāk:
So let me introduce you with all the products:


Blistex Lip Brilliance (rozā iepakojums) (pink packaging)

Lūpu balzams ar vieglu spīdumu un augļu smaržu,garšu. Šis ir lieliski piemērots ikdienai,jo piešķir lūpām vieglu mirdzumu. Mazliet atgādina bērnības lūpu balzamus ar mākslīgajiem aromātiem.

Lip balm with light pink shade, fruit scent and taste. It's perfect for daily use because gives nice gloss to lips. It reminds me of childhood's lip balms with fake fruit scent.


Blistex Triple Butters ( augšējais bēšais iepakojums) (ivory packaging)

Šis pilnīgi noteikti ir mans favorīts! Lielisks aromāts, tāds mazliet kā kakao sviests. Vieglas konsistences un arī lieliski mitrina. Šo turu sava mēteļa kabatā un lietoju neskaitāmas reizes dienā.

This one definitely is my favorite. It has gorgeous cocoa butter scent. Lightweight consistency, which also moisturize my lips very well. I keep this in my coat's pocket because I use it multiple times during the day.Blistex Lip Relief Cream (baltā tūbiņa) (white one)

Šis lūpu balzams intensīvi mitrina un aiztur aukstumpumpu veidošanos, piemērots sasprēgājušām lūpām. Tieši nākošajā dienā pēc šo balzāmu iegādes man uzmetās aukstumpumpa, talkā ņēmu šo lūpu balzāmu un varu teikt, ka tas noteikti palīdzēja aukstumpumpai pazust. Īstenībā tā pat īsti neizauga (es nezinu kā savādāk pateikt :D ), bet pazuda 3 dienu laikā.
Vēl viens liels pluss ir piparmētru aromāts, tiešām ļoti patīkams un arī viegli krēmīgā balzāma konsistence kas ātri iesūcas lūpās.

This lip balms is like a life saver for chapped lips and also it protects from cold sores. The next day after I bought these products, I got cold sore. I used this product for 3 days and I can say for sure, that my cold sore disapeared, so it also helps to heel them.
Also it has peppermint scent, which I adore.

(say hi, to Mella!)


Blistex Protect plus (zelta iepakojums) (gold packaging)

Šo lūpu balzāmu atdevu draugam. Tas aizsargā lūpas no vēja utt. 
Aromāts arī ļoti patīkams, un kā jau iepriekšējajiem balzāmiem, tam ir viegla, krēmīga konsistence.

This one I gave to my boyfriend. It protects lips from wind etc.
The scent also is very lovely and as I said it before it moisturizes lips and it has light-creamy consistency.Vai esi mēģinājusi Blistex lūpu balzāmus?

Have you tried any of Blistex lip balms?

*šis bloga ieraksts nav sponsorēts
*not sponsored


What's your opinion?

 1. great Post! I love Blistex products :-)

  xxx
  Imran
  www.fashionloverimran.blogspot.de

  ReplyDelete
 2. Definitely super important! Blistex is a must have during the winter months!
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. I should do that more often!
  xx

  Eli

  www.curly-style.com

  ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela