You are never too old to set another goal or to dream a new dream. C. S. Lewis
 Sveiki, visiem!!
Pašlaik visā pilnībā izbaudu pavasara brīvlaiku. Tā nu ir sanācis,ka brīvdienās gandrīz katru dienu atrodos slimnīcā,jo man ir problēmas ar celi. Tagad izeju tādu kā ārstēšanas kursu. Bet katram noteikti brīvdienas ir savādākas. Manas ir pieskaitāmas pie sabiedriski aktīvajām,jo visu laiku kaut ko daru :) Vakar satikos ar draudzenēm un mēs pavadījām dienu fotografējoties un "čilojot" kafejnīcā. Šodien atkal biju pilsētā nokārtot dažas lietas, satikos ar draudzeni un šovakar atkal dodos uz meiteņu vakaru .Eh, kā man tas patīk! 
Pēdējā laikā arī esmu atsākusi lasīt grāmatas (beidzot ir laiks!! :D ). Tagad lasu Mailijas Sairusas biogrāfiju angļu valodā. 
Vēl vakar un šodien noskatījos filmas (arī beidzot bija laiks! :D ). Viena bija "Vecmeitas". Nu par filmu varu teikt,ka tas ir gaumes jautājums, dažiem tā patiks, dažiem nē. Otra filma bija daudz nopietnāka- "7 dienas un naktis ar Merilinu Monro". Šī filma man bija sirdij tuva,jo dominēja vintage stils (loģiski).
Ok, tagad jāskrien  jāsaved sevi kārtībā,lai varētu doties.
Novēlu jums izbaudīt šīs jaukās,saulainās dienas :))

P.S. 
Šis ir tikai sākums bildēm. Būs vēl ļoooti daudz...:)

Hello, folks!
Right now I enjoy my Spring school break. It happens that in these holidays, every day I go to the hospital, because I have some problems with my left knee. So now I have smth like rehabilitation. But everybody have different type of holidays. My holidays I call- social active, because I do something all the time :) Yesterday I meet up with friends and we spent whole day taking tonnes of pictures and just chillin in cafe. Today I went to town, meet up with friend and this evening I will go to "girls night". Eh, I love it :)
These past days I retaked to read books (yes, finally, I have time for that :D ) Now I read biography about Mylie Cyrus in English language.
Also yesterday and today I watched movie ( for that I also have time :D) One movie was "My week with Merilyn". This movie was close to my heart because I love vintage style. Another movie was "Bachelorette". This movie is matter of taste. Someone will love this film, someone hate..
Ok, I need to go to get ready.
I wish you to enjoy these sunny days. :))

P.S.
These pictures are just a sneek a peek. There will be tonnes and tonnes of them...:)
(this post is scheduled, that means I wrote it yesterday :)))

What's your opinion?

 1. Wonderful outfit, my dear^^
  Lovely sunglasses and bag^^
  Have a nice dya, kisses ;**


  Miśka
  http:// misiayou97.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Very nice pics. You always look nice.

  Valeria
  http://myurbanmarket.blogspot.it

  ReplyDelete

Thanks for the comments. :)

@anetela